Proč zvolit nás?

S rostoucími možnostmi této doby roste i počet agentur podobných naší, zkrátka je z čeho vybírat. Zcela chápeme, že při výběru společnosti se budete rozhodovat mezi několika dobrými kandidáty kteří chtějí s Vámi pracovat. S ohledem na tuto skutečnost jsme sestavili několik prokazatelných důvodů, proč byste si měli vybrat právě KM optimal s.r.o. Podívejte se na naše níže uvedené důvody. Chcete-li si jen tak neformálně popovídat o možném projektu, neváhejte a volejte na + 420 728 463 712.

Nikdy neslibujeme to, co nemůžeme dodat
Když jsme přesvědčeni že něco z jakéhokoliv důvodu neumíme udělat, řekneme Vám to.

Jsme flexibilní
Pokud se budeme muset rychle přizpůsobit požadavkům klienta, uděláme to.
Budujeme dlouhodobé vztahy
Někteří naši klienti jsou s námi od chvíle, kdy jsme začali a pokračují ve spolupráci až dosud.
Jsme etičtí
Řízením etického a poctivého byznysu udržujeme skvělé vztahy, které nám přinesly mnoho doporučení dokazujících že jsme ta správná firma na spolupráci.
Pracujeme s velkými a malými společnostmi
Naše zkušenosti se vztahují jak na organizace s obratem milionů Kč za rok, tak i na firmy, které se snaží na trhu pouze prorazit. Bez ohledu na velikost Vaší firmy nebo projektu, všichni naši klienti jsou pro nás důležití.
Jsme zaměření 100% na kvalitu
Sledujeme a vyhodnocujeme úplně všechno – naše zaměstnance, naše výstupy, náš skvělý design, nápadité kampaně, dokumentace, testování a komunikaci. Úroveň spokojenosti našich klientů svědčí o tom, že dosahujeme vysoký standard v každé kategorii.
Klademe důraz na komunikaci
Naši klienti jsou informováni o každé fázi projektu a přítomni všem klíčovým rozhodnutím. Součástí každého projektového plánu jsou i pravidelné schůzky, kde diskutujeme a řešíme aspekty projektu. V případě zájmu se můžete zúčastnit každého setkání, ať už osobně, nebo pomocí internetových technologií jako Skype nebo GoToMeeting. Aktuální postup na projektu Vám pravidelně zasíláme v dohodnutých intervalech na mail / telefon.
Nejsme 'technologicky specifičtí'
Vzhledem k našim rozsáhlým zkušenostem jsme schopni zhodnotit přednosti každého projektu a navrhnout platformy / technologie / řešení – · ty nejvhodnější pro klienta a projekt.
Náš management je spojen s projekty v každé fázi
Náš management je velmi kvalifikovaný a zkušený ve více technologiích a projektům plně rozumí. Nestane se že v úvodní fázi projektu budete komunikovat s manažerem a později s vývojářem / grafikem.
Vždy děláme něco navíc
Naše práce a byznys jsou pro nás velmi důležité. Proto práce, kterou děláme pro Vás – klienta, je pro nás mimořádně důležitá. Váš úspěch považujeme za náš úspěch, proto budeme dělat vše co můžeme, aby se Váš projekt stal ziskový, zaplatil za sebe a pomohl Vám ve Vašem byznysu.
Máme dobré ceny
Nebudeme předstírat, že jsme nejlevnější kreativní a konzultační agentura na trhu, ale naše reference, spolu se zkušenostmi v průmyslu a našimi znalostmi z různých oborů, z nás dělají agenturu, která se směle může stát partnerem pro Váš byznys.
Máme zkušenosti v mnoha odvětvích
Naše práce zahrnuje IT, módu, hudbu, investice, stavebnictví, finance, služby prodeje, evropské fondy, nemovitosti a další.