Přivedeme Vám zákazníky

Každý den se přes internetové vyhledávače ( Google , Seznam , Bing a jiné) uskuteční miliony hledání. Část z nich hledá to, co nabízíte právě Vy. Pokud jste přišli až sem, pak jste udělali první krok k úspěšnému webu. Vaší výhodou bude fakt, že většina podnikatelů o SEO ani neslyšela, a tak neumí naplno využít potenciál internetové reklamy.

Posunem na přední pozice ve vyhledávačích umožníte lidem, aby Vás našli. Tento proces se nazývá SEO (z ang. Search engine optimization – optimalizace pro vyhledávače) nebo také hovorově seo optimalizace. Zjednodušeně jde o úpravy stránky (technické i obsahové) a posílení důvěryhodnosti v očích vyhledávačů (trust) pomocí externích odkazů tak, aby se Vaše stránka zobrazovala na prvních místech ve výsledcích vyhledávání na pečlivě vybrané spojení, které vám přivedou návštěvníky a zvýší počet objednávek.001-1

SEO se ukázala jako jedna z nejlepších forem marketingu na internetu vzhledem k poměru náklady / výnos. Dobře navržená a později i provedena optimalizace znamená vysokou návratnost investic. SEO se neustále mění a vyvíjí spolu s tím, jak vyhledávače zdokonalují své algoritmy. Proto si jeho zvládnutí vyžaduje soustředění, hodiny pozorování, studií, pokusů a hlavně dlouholetou praxi.

Je důležité říci, že neodborná snaha o optimalizaci často končí opačným výsledkem. Různými druhými penalizace, ztrátou pozic a velkým propadem návštěvnosti. Následné obnovení důvěry vyhledávačů ve vaši stránku je nákladné a zdlouhavé. Proto svěřte seo do rukou odborníků již na začátku, ideálně při tvorbě webu a návrhu jeho struktury.

Pro koho jsou naše seo služby určeny?

Jednoduše pro všechny. Je jedno zda jde o novou internetovou stránku, malý nebo střední podnik, nebo se jedná o nadnárodní společnost. Pokud potřebujete zvýšit návštěvnost, nebo zlepšit povědomí o značce (branding), pak je seo ta správná volba. Stejně dobře se hodí jako doplněk k reputačnému managementu, pokud potřebujete vytisknout negativní ohlasy na Vaši společnost z výsledků vyhledávání.

Pokud ještě stále váháte a neumíte se rozhodnout zda využijete naše služby, možná vám při rozhodování pomůže výpis několika pravidel, které nás posouvají před konkurenční agentury.

Comments are closed.